Pirkšanas nosacījumi

Pirkšanas nosacījumi

Saskaņā ar Latvijas Republikas „Patērētāju tiesību aizsardzības likuma” 10. pantu, šādā gadījumā, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.

Interneta veikalā visas preču cenas ir norādītas, ieskaitot PVN 21%. Preču piegādes izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.
PetShop.lv norādītas cenas ir spēka tikai pasūtot preces internetā vai pa tālruni.

Prece var atšķirties no attēlā parādītās.

Ja prece nav pieejama mūsu noliktavā vai preču piegādātāja noliktavā, PetShop.lv patur tiesības atteikt daļu pasūtījuma vai visu pasūtījumu, laicīgi par to paziņojot pircējam.

Par pasūtīto preci un piegādi var norēķināties:
• Ar pārskaitījumu - Jums tiks izrakstīts un nosūtīts rēķins, prece tiks piegādāta pēc rēķina apmaksas uz norādīo bankas kontu.
• Skaidrā naudā - tikai, ja piegādā kurjerdienests vai mūsu veikalā Rīgā, Maskavas ielā 108. Aprēķins par pasūtīto preci notiek preces saņemšanas brīdī, Jums tiks izsniegts dokuments, kas apliecina pirkumu un skaidras naudas saņemšanu.
• Ar norēķinu karti – tikai mūsu veikalā Rīgā, Maskavas ielā 108.

Pasūtot preci piedāvājam izvēlēties vienu no preces saņemšanas veidiem:
• Bezmaksas – pasūtītā prece tiek saņemta veiklā „Pet Elite” Rīgā, Maskavas ielā 108 (darba laiks: 10:00-18:00 darba dienās, 11:00-15:00 sestdienās).
• Piegāde ar kurjeru - kurjers piegādā pasūtīto preci norādītajā adresē darba dienās.
• Piegāde uz OMNIVA termināliem.

Visos gadījumos preces piegādes laiks tiek saskaņots ar operatoru pasūtījuma noformēšanas laikā.

Pasūtītās preces var saņemt tikai tad, kad PetShop.lv paziņoja, ka pasūtījums sagatavots saņemšanai.

Mūsu interneta veikalā piedāvātajām precēm ir ražotāja piešķirtā garantija.

Ja pārdomājāt un nolēmāt atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas „Patērētāju tiesību aizsardzības likums” un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.207 "Noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. „Patērētāju tiesību aizsardzības likums” 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu. PetShop.lv saglabā tiesības ieturēt kompensācijas maksu vai atteikties pieņemt preci, kura ir bojāta, nav pilnā komplektācijā vai tā citādi zaudējusi savu sākotnējo izskatu. Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam aizpildīt un nosūtīt mums Atteikuma veidlapu.

Par preces kvalitāti saņemtās pretenzijas tiks risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas „Patērētāju tiesību aizsardzības likuma„ normām, atbilstoši reglamentējošajiem Ministru kabineta noteikumiem nr.631. „Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu” prasībām).

Lapas karteRažotāji un zīmoliAkcijas precesJaunumiSalidzināšanaVēlmju saraksts
Kontakti: +371 27 220 717 (10:00 - 19:00) info@petshop.lv
Produktu

Pirkumu grozs

prece(s)
Grozs ir tukš