Kā pasūtīt?

Kā noformēt pasūtījumu?

Tātad, jūs izvēlējāties preci. Lai ieliktu to grozā uzspiediet pogu "+" (pievienot grozam) uz lapas ar preču sarakstu vai uz lapas ar sīkāku aprakstu.

Prece tiks automātiski pievienota Jūsu grozam. Pēc tam Jūs varat turpināt ceļojumu pa internetveikalu un pievienot pirkumu grozam tik preces, cik Jums ir nepieciešams. Ja Jums vajag izņemt preci no groza vai izmainīt pasūtīto preču daudzumu, tad jebkurā momentā Jūs varat atkal pārbaudīt Jūsu groza saturu un veikt nepieciešamās izmaiņas. Jūs pat varat pilnībā iztīrīt grozu un sākt no jauna tā piepildīšanu. Kad Jūs izlēmāt, ka Jūsu pasūtījums pilnībā ir noformēts, Jums atliks uzspiest pogu "Noformēt pasūtījumu", kura ir Jūsu pasūtījumu grozā.

Pēc pasūtījuma noformēšanas ar Jums sazināsies operators, lai precizētu apmaksas veidu, piegādes laiku un vietu.


Apmaksas veidi

Par precēm un piegādi Jūs varat maksāt:

• Skaidrā naudā
Tikai, ja piegādā kurjerdienests vai mūsu veikalā Rīgā, Maskavas iela 108. Aprēķins par pasūtīto preci notiek preces saņemšanas brīdī, Jums tiks izsniegts dokuments, kas apliecina pirkumu un skaidras naudas saņemšanu.

• Ar pārskaitījumu
Jums tiks izrakstīts un nosūtīts rēķins, prece tiks piegādāta pēc rēķina apmaksas uz norādīo bankas kontu.

• Ar norēķinu karti
Tikai mūsu veikalā Rīgā, Maskavas ielā 108.


SVARĪGI!

PetShop.lv norādītas cenas ir spēka tikai pasūtot preces internetā vai pa tālruni.

Cenas interneta veikalā PetShop.lv var atšķirties no "Pet Elite" veikalā cenām.

Pasūtītās preces var saņemt tikai tad, kad PetShop.lv paziņoja, ka pasūtījums sagatavots saņemšanai.Lapas karteRažotāji un zīmoliAkcijas precesJaunumiSalidzināšanaVēlmju saraksts
Kontakti: +371 27 220 717 (10:00 - 19:00) info@petshop.lv
Produktu

Pirkumu grozs

prece(s)
Grozs ir tukš